неділя , 28.02.2021

Івано-Франківськ купив 29 нових низькопідлогових тролейбусів

Сьогодні, 9 серпня, в Івано-Франківську відбулось підписання договору на закупівлю 29-ти нових 12-метрових низькопідлогових тролейбусів.

Їх експлуатуватиме міське комунальне підприємство “Електроавтотранс”. Тролейбуси куплять у білоруської фірми “Белкомунмаш” – їх пропозиція виявилась на один мільйон дешевшою, ніж в українського “Богдана”.

Загальна вартість контракту склала 5.5 мільйонів євро, з них 4.5 млн – це кредит ЄБРР і 1 млн – грантові кошти, які не треба буде повертати.

“Оновлення тролейбусного складу є дуже важливим для нас, і сподіваюсь, нова техніка скоро виїде на вулиці. Договір про купівлю схвалений Європейським банком реконструкції і розвитку”, – розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Віталій Голутяк, директор КП “Електроавтотранс”, додав, що вже 10 років підприємство не отримувало нової техніки, а середній вік тролейбусів – 21 рік. Він також сказав, що нові тролейбуси стануть білорусько-українськими – деталі надходитимуть з обох країн, а збиратимуться вони в Україні.

“Наше підприємство виробляє тролейбуси, трамваї, електробуси та інше. Обіцяємо поставити техніку в строк, і обіцяємо, що вона буде належної якості”, – зазначив Дмітрій Партов, заступник директора “Белкомунмаш”.

Нові тролейбуси зможуть виїхати на вулиці Івано-Франківська вже наступного року.

Джерело: “Галицький кореспондент”

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*