субота , 27.11.2021

Шахрай з Сумщини у Франківську видурив у пенсіонерки 40 тисяч російських рублів

30  липня до поліції за допомогою звернулась 79-річна франківчанка, повідомивши  про те, що вона віддала невідомому 40 тисяч  російських рублів, нібито за «викуп» сина від вчиненого злочину.

В ході проведення невідкладних слідчих (розшукових) заходів злочинця розшукано.  З’ясовано, що зловмисник подзвонив своїй жертві на стаціонарний телефон  від імені  сина та сказав,  що збив на дорозі людину. Аби уникнути кримінальної відповідальності звелів «мамі»  передати гроші чоловіку, який  прийде по них.

Жінка  виконала наказане, після чого передзвонила синові й вияснила, що з ним усе гаразд і в жодний конфлікт із законом він не потрапляв.

Зорієнтувавшись у ситуації,  потерпіла  негайно  звернулася з повідомленням у поліцію. Саме оперативність надання інформації та чіткий опис зловмисника сприяли розкриттю цього злочину.

Наступного дня злочинця розшукали. Слідчі,  на підставі доказів причетності до злочину,  затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України  та  повідомили про підозру  у  вчиненні шахрайства (ч. 1 ст. 190 ККУ).

Ним виявився  25-річний  житель Сумської області. Судом обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.  За вказані шахрайські дії максимальне покарання  передбачає обмеження волі на строк до трьох років, повідомляють у секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*