субота , 27.02.2021

У приміських селах Івано-Франківська закріпили дільничних офіцерів поліції (ФОТО)

Проблема навантаження у роботі дільничних поліції  особливо  міського відділу поліції,  де кількість звернень від громадян значно більша, існує давно.

28 серпня начальник Івано-Франківського відділу поліції  Ростислав Прокопчук та керівник дільничних офіцерів поліції цього підрозділу – Андрій Ілійчук зустрілися з головами сільських рад,  які входять до території обслуговування Івано-Франківської міської ради, та закріпили за приміськими селами  Угорники, Микитинці та Хриплин  дільничних офіцерів поліції, а також обговорили перспективи відкриття поліцейських станцій.

Проблема навантаження у роботі дільничних поліції  особливо  міського відділу поліції,  де кількість звернень від громадян значно більша, існує давно.

Тож керівництво Івано-Франківської поліції разом з головами сільських рад сіл Угорники, Микитинці та Хриплин  вирішили цю проблему, призначивши за одним селом одного поліцейського, при цьому створивши належні умови для їх  роботи.

Зокрема, громадами цих сіл облаштовано робочі кабінети для дільничних та вирішується питання обладнання їх комп’ютерною технікою.  Крім того, депутатським корпусом громад у перспективі буде надано для родин  поліцейських  службове житло.

«Сьогодні ми закріпили за цими селами дільничних офіцерів. Для них створені робочі місця, вирішується питання технічного їх оснащення – встановлення комп’ютерної техніки та надання у подальшому службового  житла. Плануємо ще представити дільничних офіцерів у селі Крихівці, де, до речі, питання житла уже вирішено та у селі Вовчинці.

Те що поліцейські проживатимуть поруч з людьми на території обслуговування – це уже,  як кажуть, половина вирішених питань з протидії злочинності. Постійна присутність поліцейського на дільниці зближує з населенням і однозначно сприятиме профілактиці правопорушень та оперативному реагуванню на звернення та повідомлення від громадян», -зазначив Ростислав Прокопчук.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*