неділя , 01.10.2023

На Франківщині чоловік потрапив під арешт через свастику

Три місяці арешту дав суд жителю Богородчан за намальовану ним свастику на фасаді будівлі Управління Пенсійного фонду та одному із гаражів у селищі.

Про це йдеться у вироку Богородчанського районного суду від 26 липня. Як випливає із матеріалів суду, 1 травня2018 року Артур К., будучи нетверезим, наніс за допомогою універсальної емалі чорного кольору у аерозольній упаковці зображення свастики на фасад будівлі Тисменицького об’єднання Управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, заподіявши матеріальних збитків на 561 грн.

Аналогічний вчинок чоловік повторив 8 травня. Він, знову будучи під мухою, уже намалював свастику на фасаді одного із гаражних приміщеннь у селищі, чим завдав збитків власнику гаража на 4532 грн.

У суді чоловік свою вину повністю визнав. Суд, за згодою сторін судового процесу, не став досліджувати надалі докази щодо тих обставин у справі, які ніким не оспорюються. І врешті-решт визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України “Хуліганство”та призначив йому покарання у виді арешту на строк три місяці.

Наразі вирок законної сили не набрав. До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою, куди його взяли прямо із зали суду.

Ольга КРАВЕЦЬ

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*