понеділок , 10.05.2021

На Прикарпатті після весільних “поправин” отруїлися люди

31 липня у інфекційне відділення Надвірнянської районної лікарні госпіталізували чотирьох пацієнтів, віком від 38 до 53 років. Попередній діагноз –  харчове отруєння. 

Потерпілі 28-го липня святкували весілля в піцерії у селі Ланчин. Ними виявилися жителі села Зелена Надвірнянського району.

30 липня гості влаштували “поправини” у молодої, яка родом із Зеленої. Опісля, 31 липня, вони звернулися до Надвірнянської районної лікарні з ознаками отруєння, повідомляє “Галка”.

Начальниця відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Олександра Палійчук розповіла, що після цього випадку, до Ланчинської піцерії відправили інспекцію, яка перевірила харчі, кухню та каналізацію закладу.

Фахівці встановили, що підстав для закриття закладу немає, адже гості отруїлися вже за межами ресторану. Ймовірно, “весільна” їжа зіпсувалася через термін придатності або неправильне зберігання.

“У пацієнтів поставили діагноз “гострий ентероколіт”. На даний час стан людей середньо-задовільний”, – каже Олександра Палійчук.

До слова, станом на 1 серпня кількість отруєних збільшилася. Госпіталізовано вже 5 людей із села Зелена Надвірнянського району.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*