понеділок , 10.05.2021

Житель Прикарпаття змайстрував неймовірний веломобіль (ФОТО)

Іван Герцюк із села Тюдів Косівського району змайстрував веломобіль.

3 серпня зранку на майдані Незалежності у центрі Косова приїхав на місцевий базар продавати своє технічне диво ХХІ сторіччя – триколісний велосипед з бляшаними коляскою і дашком-балдахіном.

35-річний чоловік надумав створити цей кострубатий експонат після того, як побачив у відео на Ютубі індійського велорикшу.

Про це повідомила у “Facebook” журналістка Аліса Мудрицька.

Горянин захотів і собі такий транспорт – самому селом кататися, маму з церкви додому привозити, каже: «Вулиці у Тюдові довгі».

Цілий місяць чоловік мудрував головою, приміряв лінійкою, гнув труби, арматуру і бляху, клепав, з’єднував, зварював деталі, складав докупи готові фрагменти, наводив глянц. І у нього вийшло!

У саморобну коляску, більше схожу на мілкий прямокутний піддон з відкидним заднім бортиком (перфекціоніст!), майстер встановив спеціальне сидіння для одного пасажира.

“У причепі можна і невеликий багаж перевозити. «Дев’яносто кіля витримає», – гарантує творець велоцикла.

Пасажира і водія захищає від примх погоди прямокутний дашок-балдахін, теж із бляхи.

Велоцикл має «державний номер», амортизацію, дзеркала заднього виду, світловідбивачі, «болотники», клаксон. Знайшлося місце і для гаджетів – є спеціальна поличка для мобільника, навушників, щоб відповідати на дзвінки або слухати музику.

“Агрегат їздить тюдівськими вулицями вже два тижні. А зустрівся мені в Косові тому, що безробітний і неодружений автор технічної дивовижі переплутав дні. Думав, що сьогодні субота, – і поїхав на знаменитий Косівський базар продавати своє диво техніки”, – розповідає журналістка.

Добирався з Тюдова до райцентру (15 км) трохи більше години. На базар не потрапив, зате зробив мудрий рекламний хід – приїхав на центральний міський майдан і відразу ж опинився у центрі уваги перехожих, переважно чоловічої статі.

Іван Герцюк править за велоцикл 10 тисяч гривень, але готовий іти на поступки. Випадкових перехожих цікавить, скільки важить цей агрегат, як він у береги їде.

«Ця машина не для берегів, а для вулиць. Для рівнесеньких вулиць. На наших ямах її починає гойдати, смикати, перекоси дуже великі, переднє колесо скрипить, колеса і форкоп швидко гинуть», – пояснює перехожим Іван Герцюк.

Джерело: “Галка”

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*