п’ятниця , 14.05.2021

Бухгалтера на роботі не було, але 30000 гривень зарплати йому нарахували

Прокуратура передала до суду справу щодо керівника одного з комунальних підприємств Коломийського району, який обвинувачується у розтраті бюджетних коштів

Коломийською  місцевою  прокуратурою скеровано до суду  обвинувальний  акт щодо керівника одного з комунальних підприємств Коломийського району за підозрою у вчиненні службових злочинів за ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України, а саме у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та складанні й видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів.

Встановлено, що підозрюваний, будучи керівником комунального підприємства, який, згідно з приміткою 1 до ст. 364 КК України, є службовою особою та у відповідності до вимог ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб’єктом   відповідальності за корупційні правопорушення, умисно складав та видавав завідомо неправдиві офіційні документи – табелі обліку використання робочого часу працівника комунального підприємства щодо відпрацювання робочого часу, достовірно знаючи про те, що бухгалтер комунального підприємства не перебувала певні періоди  часу  на робочому місці.

Внаслідок цього в порушення Закону України «Про оплату праці» зайво нараховано та виплачено заробітну плату за фактично не відпрацьований час на загальну суму понад 30 тис. грн. Тим самим підозрюваний розтратив бюджетні кошти на вказану суму.

Під час досудового розслідування підозрюваним відшкодовані збитки в повному обсязі.

За вчинене йому загрожує до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*