середа , 01.12.2021

У Поляниці планують збудувати сучасний біатлонний комплекс

9 липня в облдержадміністрації відбулася нарада щодо будівництва на Івано-Франківщині сучасного біатлонного комплексу.

Провела нараду перший заступник голови ОДА Марія Савка, а участь у ній взяли представники Федерації біатлону України, управління спорту, департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА, ТК «Буковель», сільський голова села Поляниця Микола Поляк та інші.

На будівництво сучасного біатлонного комплексу рівня IBU (Internationale Biathlon-Union Міжнародний союз біатлоністів) державою виділено обласному бюджету субвенцію в розмірі 50 мільйонів гривень. Для нього уже обрана ділянка, розташована на території Поляницької сільської ради.

Планується, що тут будуть зведені стадіон, лижна траса, стрільбище, адмінбудівля тощо, повідомляють у прес-службі Івано-Франківської ОДА.

За задумом, комплекс має відповідати міжнародним стандартам, де можна буде проводити змагання найвищого рівня.

За словами позаштатного радника голови ОДА, директора Івано-Франківського обласного навчально-курсового комбінату ЖКГ Василя Сеніва, на сьогодні розроблено дорожню карту, яка передбачає послідовні етапи підготовки необхідної документації, спорудження та введення в експлуатацію майбутнього комплексу.

Представники Федерації біатлону України запевнили, що запропонована ділянка за технічними, геологічними, геодезичними та іншими параметрами підходить для облаштування майбутнього біатлонного комплексу.

Також досягнуто домовленості, що Федерація біатлону надасть офіційні рекомендації щодо співпраці з проектними інституціями на предмет укладання договору на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Окремо обговорено проведення проектно-кошторисних робіт, виготовлення проекту землеустрою, встановлено завдання і терміни їх виконання. Також зазначалося, що усі роботи із зведення комплексу куруватиме представник Міжнародного союзу біатлоністів.

«Результати роботи і відповідно використання наявного фінансового ресурсу залежатимуть від того, як ми оперативно виконаємо усі підготовчі роботи, забезпечимо ведення будівництва у правовому полі. Тому чекаю злагодженої роботи від усіх виконавців, від яких залежить, чи бути сучасному біатлонному комплексу на Івано-Франківщині», – так окреслила завдання для виконавців Марія Савка.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*