четвер , 17.06.2021

На Івано-Франківщині учасник АТО через землю побив старосту села

Місяць арешту отримав житель Коломийського району Дмитро Г. за те, що вдарив сільського старосту.

Чоловік у той день випив 0,5 горілки, а потім, опинившись біля старостинського будинку, вирішив розібратись із старостою через старі образи.

Відтак зайшов у адмінбудівлю в селі Дебеславці, матюкаючись, тріснув ногою по системному блоці під столом старости, схопив його за одяг, витягнув з-за стола та дав в голову своєю головою. Староста вирвався і втік, вибіг на вулицю. Однак Дмитро його наздогнав і на вулиці, тож той почав кликати людей на допомогу. Коли рятівники знайшлися, староста забіг у адмінбудівлю, зачинився та викликав поліцію.

Такий інцидент, як випливає із вироку Коломийського районного суду від 10 липня, трапився 2 березня 2018 року о 15.20. Староста внаслідок цього інциденту отримав забійну рану перенісся та синці під обидва ока.

У суді обинувачений Дмитро свою вину визнав повністю, попросив вибачення у потерпілого та відмовився від дослідження доказів у суді. Потерпілий староста Михайло Ч. у суді сказав, що претензій до Дмитра не має та попросив призначити для нього покарання на розсуд суду. Заразом уточнив, що того дня Дмитро з ним конфліктував з приводу виділення земельної ділянки як учаснику АТО.

Мовляв, хоч він і пояснив йому, що для отримання землі слід спочатку написати заяву і пройти передбачену законодавством усю процедуру, обвинувачений його не слухав. Також староста охарактеризував у суді негативно підсудного, мовляв, той зловживає спиртним, б’є жінку і дітей і якось робив йому з цього приводу зауваження та викликав поліцію.

Врешті, суд визнав Дмитра винуватим у вчиненні злочину за ч.1 ст. 296 КК “Хуліганство” та призначив місяць арешту. Наразі вирок законної сили ще не набрав.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*