четвер , 25.02.2021

На Івано-Франківщині засудили “банду”, яка виготовляла і збувала алкоголь

На Прикарпатті засуджено трьох членів організованої групи, які організували цех по виготовленню підакцизних товарів

Прокуратурою Івано-Франківської області підтримано публічне обвинувачення в суді щодо трьох членів організованої групи – жителів Косівського району Івано-Франківської області за ч. 3 ст. 28 («Вчинення злочину групою осіб»), ч. 1 ст. 204 («Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів»), ч. 2 ст. 204 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що в місті Коломиї в період часу з червня по грудень 2017 року вказані особи придбавали з метою збуту, виготовляли, зберігали, збували та транспортували з метою збуту незаконно виготовлені алкогольні напої.

В ході обшуку правоохоронцями під процесуальним керівництвом прокуратури виявлено та вилучено близько 3,5 т спирту та спиртовмісних рідин, а також обладнання  для їх виготовлення і тару для зберігання.

Вироком Коломийського міськрайонного суду зловмисників засуджено до покарання у вигляді штрафу в розмірі від 35 до 85 тис. грн., повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Санкція зазначеної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від трьох тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*