понеділок , 01.03.2021

На Прикарпатті поліцейські завітали у циганський табір (ФОТО)

Поліцейські Івано-Франківщини здійснюють превентивні заходи для попередження конфліктів на етнічному грунті

Зокрема, працівники прикарпатської поліції відвідали місце тимчасового проживання осіб ромської національної меншини на околиці міста Надвірна, вивчили ситуацію щодо дотримання законності його мешканцями та забезпечення їх прав, налагодили комунікацію з представниками ромського поселення.

Такі заходи, як зазначив т.в.о. начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області Андрій Веляник, передусім сприяють забезпеченню дієвого взаємообміну інформацією між представниками нацменшин та поліцією.

Це є необхідною умовою для оперативного реагування поліцейськими на повідомлення, що стосуються безпеки цих осіб, недопущення вчинення протиправних дій стосовно представників нацменшин.

Зважаючи на те, що в сім’ях ромів є чимало дітей, працівники поліції особливу увагу звернули на стан забезпечення інтересів та потреб неповнолітніх.

Начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук акцентувала увагу батьків на виконанні ними обов’язків щодо облаштування необхідних умов проживання, навчання та виховання неповнолітніх дітей, застерегла від втягнення дітей у злочинну діяльність та використання малолітніх дітей для заняття жебрацтвом, повідомляє Управління превентивної діяльності поліції в  Івано-Франківській області.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*