п’ятниця , 26.02.2021

На Прикарпатті в агресивної матері вилучили двох маленьких дітей

19 липня вночі  близько 2.30 у поліцію надійшло повідомлення про те, що мешканка одного з сіл Снятинського району перебуває в неадекватному стані та побила трьох своїх неповнолітніх дітей.

За вказаною адресою негайно виїхали снятинські поліцейські. На щастя, отримана телефоном інформація щодо заподіяння тілесних ушкоджень дітям не підтвердилася.

У будинку працівники поліції виявили неушкодженими двох малюків – її 4-річну дочку та 6-річного  сина, а також їх старшого брата, котрому цьогоріч виповнилося  18 років.

У жінки є ще одна повнолітня дочка, котра наразі працює поза межами Прикарпаття. Водночас, як з’ясували працівники поліції, 39-річна жінка й справді поводилася агресивно та висловлювала намір заподіяти шкоду своїм дітям.

Поведінка їх матері спонукала поліцейських викликати для допомоги жінці медиків, які доставили її до лікарні.

Оскільки старший син через вади здоров’я не може належним чином доглядати за сестричкою та братиком, працівники ювенальної превенції з представником служби у справах дітей Снятинської райдержадміністрації вилучили дошкільнят та доправили до Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Там вони перебуватимуть до вирішення питання соцслужбами щодо подальшого  проживання з матір’ю, повідомляють в управлінні превентивної діяльності поліції в Івано-Франківській області.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*