четвер , 25.02.2021

Колишня дружина Шовковського відсудила у нього земельні ділянки біля “Буковеля”

Яремчанський міський суд поставив крапку у справі за позовом Ольги Альонової до зірки українського футболу Олександра Шовковського про поділ спільного майна.

Ольга Альонова та Олександр Шовковський

Як повідомляє КУРС, екс-дружина колишнього голкіпера київського “Динамо” та збірної України Олександра Шовковського Ольга Альонова просила суд визнати, що вона з Шовковським проживали однією сім’єю, та поділити між ними чотири ділянки у Поляниці.

Сукупна площа ділянок становить 0,7 га – дві по 0,2 га та дві по 0,15 га. Позивачка обґрунтувала свої вимоги тим, що у 2005 році вона взяла з Шовковським церковний шлюб та почала з ним жити.

У 2006 році футболіст купив чотири земельні ділянки у Поляниці Яремчанської міської ради та приховав це від неї.

У 2017 році Альонова дізналася, що Шовковський намагається позбутися частини спільного майна подружжя, виставивши всі чотири земельні ділянки на продаж.

Днями Яремчанський міський суд позов Ольги Альонової задовольнив повністю. Зокрема, встановив факт проживання Шовковського та Альонової однією сім’єю та розділив між ними землю.

Обом дісталося по дві ділянки прощею по 0,2 та 0,15, цільове призначення яких “для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд”.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Івано-Франківської області.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*