субота , 27.11.2021

У Франківську жінка, яка живе у двічі проданій квартирі, шукає справедливості у суді

У понеділок, 25 червня, в апеляційному суді Івано-Франківської області відбулось слухання щодо квартири, на яку претендують одразу дві родини.

Жителька Івано-Франківська Віра Бойчук подала позов до будівельної фірми «Кредо-ІФ» та громадянки Ганни Дранчук, щоб скасувати укладену між ними угоду про купівлю-продаж квартири. У цій квартирі наразі живе сім’я позивачки.

Віра Бойчук вважає, що її обманули. Вона купила цю квартиру в новобудові на вулиці Ленкавського, 4а в 2014 році за договором переуступки через агентство нерухомості «Домолюкс». Про те, що на цю ж квартиру претендує ще одна «власниця» Ганна Дранчук, Віра дізналась аж у 2016-му.

У березні 2018 року Івано-Франківський міський суд не задовольнив позовних вимог Віри Бойчук і не скасував договір купівлі-продажу квартири, в якій вона проживає.

Головуючий на суді Леонід Островський повірив словам представників ТОВ «Кредо-ІФ», які в судовому засіданні заперечили факт продажу спірної квартири позивачу і оплати за неї.

Віра Бойчук, яка живе у двічі проданій квартирі, оскаржує рішення міського суду. Вона каже: операцію продажу було здійснено у вихідний день, кошти не було переказано, немає ніяких підтверджень отримання грошей фірмою від Дранчук.

Вона додає, що відповідачка купила квартиру у пана Приймака ще у 2013 році, і сама Ганна Дранчук на жодне судове засідання не з‘явилася.

Представниця «Кредо ІФ» зазначив, що квартиру вони продали Дранчук ще у 2013 році, а у 2014 Дранчук прийшла з батьками і тоді передали кошти. Вона стверджує, що Бойчук грошей фірмі не давала. Суддя на це відповів, що представниця власноруч підписувала договір купівлі-продажу квартири для Віри Бойчук.

Джерело: “Галицький кореспондент”

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*