середа , 01.12.2021

Селяни таки розблокували дорогу на Прикарпатті, яку перекривали 11 днів

На 12-й день селяни нарешті зняли блокаду з автомобільної дороги державного значення Львів – Мукачево.

Делятин дорогаРішення про припинення блокування дороги вдалося досягнути після зустрічі активістів та голови ОДА Олега Гончарука, котра відбулася 11 червня в Івано-Франківську, інформує “Фіртка”.

Нагадаємо, очільник Прикарпаття зібрав нараду щодо ремонту доріг в області, на яку запросив і представників організаційного комітету блокування дороги.

Після кількагодинного спілкування вдалося досягнути консенсусу: до вже існуючих 40 мільйонів гривень на ремонт дороги Ялбунів-Делятин, якого вимагають блокувальники, додали ще 20.

Відповідне рішення підписав голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

За словами військового капелана Миколи Мединського, люди знімають блокаду. Також буде створено наглядову раду, яка контролюватиме виділення коштів на ремонт дороги та хід виконання робіт.

Нагадаємо, з 1 червня мешканці селища Делятин і навколишніх сіл заблокували трасу Н-09 Львів-Мукачево, вимагаючи давно обіцяного ремонту дороги Делятин-Яблунів.  Дорога Яблунів-Делятин – єдина транспортна артерія, що з’єднує селище Делятин та села Заріччя, Чорний Потік, Білі Ослави, Чорні Ослави.

Капітальний ремонт вказаної дороги (крім невеликих ділянок в селі Заріччя та в напрямку села Білі Ослави, що були відремонтовані у 2015 та 2016 роках) не проводився декілька десятків років, внаслідок чого дорожнє покриття вщент зруйноване, утворились глибокі та великі вибоїни, ями.

Такий стан дороги створює небезпеку для життя та здоров’я місцевих мешканців, які по ній щодня пересуваються до місця роботи та навчання.

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*