вівторок , 18.05.2021

Небезпечного розбійника з другої спроби таки посадили на 12 років

Чоловік, який вчинив зухвалий розбійний напад, 7 років переховувався від слідства

Прокуратурою Івано-Франківської області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо особи, яка вчинила замах на вбивство з корисливих мотивів та розбійний напад, поєднаний із насильством, небезпечний для життя і здоров’я потерпілого, спрямований на заволодіння майном в особливо великих розмірах.

Як повідомив заступник начальника відділу прокуратури області Сергій Боровик, після скасування за апеляційною скаргою прокуратури області попереднього вироку суду Калуським міськрайонним судом 30.05.2018 злочинця визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 15, п. 6 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187 КК України, та засуджено до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що на початку липня 2007 року в м. Івано-Франківську нападник, озброївшись колото-ріжучим предметом типу ножа, з метою заволодіння грошовими коштами потерпілого в розмірі 8 тис. доларів США, 14 тис. 200 євро та 30 тис. грн, наніс йому 4 цілеспрямовані удари в життєво важливі ділянки тіла – шию і грудну клітку.

Потерпілому вдалося втекти з місця події та отримати  своєчасну медичну допомогу.

На час слідства з 2007 по 2014 роки підозрюваний переховувався від правоохоронних органів та перебував у розшуку, повідомляють у прес-службі прокуратури Івано-Франківської області.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*