неділя , 07.03.2021

На Івано-Франківщині врятували дітей, які майже добу були голодними

Працівники ювенальної превенції Івано-Франківщини щоденно працюють з сім’ями з неповнолітніми дітьми, які потребують посиленої уваги правоохоронців і соцслужб.

Поліцейські передусім тримають в полі зору раніше виявлені родини, де діти страждали через скрутне матеріальне становище батьків, зловживання ними спиртними напоями чи наркотичними засобами, було зафіксовано насильство в сім’ї, інші негативні явища.

Щоб мінімізувати прикрі наслідки таких проявів соціального сирітства працівники поліції разом із соцслужбами намагаються вчасно виявляти такі факти та втрутитися в ситуацію, інформує Управління превентивної діяльності поліції в Івано-Франківській області

Приміром, днями поліцейські Яремчанщини отримали інформацію про те, що в одній з сімей в селі Микуличин молода матір не може самотужки доглядати за двома малюками.

Як виявилося, під час виїзду працівників поліції за вказаною адресою, у помешканні 28-річної жінки й справді був безлад, а маленькі діти вже близько доби були голодними.

Матір двох хлопчиків, одному з яких днями лише минув місяць, а іншому – 1 рік і 2 місяці, потребувала допомоги медиків через харчове отруєння. Її та дітей доставили до лікарні. Наразі працівники ювенальної превенції з’ясовують усі обставини цієї події.

Також нещодавно ювенальні поліцейські провели профілактичні рейди щодо перевірки умов проживання неповнолітніх та виконаннями батьками своїх  обов’язків у проблемних сім’ях у Коломийському, Долинському, Рожнятівському районах.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*