середа , 21.02.2024

Житель Прикарпаття отримав 5 років тюрми за жорстоке вбивство двох собак

30 травня 2018 року Долинський районний суд Івано-Франківської області визнав винним 24-річного мешканця села Витвиця у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.299 КК України (жорстоке поводження з тваринами, які відносяться до хребетних, що вчинене умисно з особливою жорстокістю щодо двох тварин, та призвело до їх загибелі).

За такі дії суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 років.

Як встановив суд молодик у вечірній час 04 січня цього року 2018 року, після випитої чарки у сусідки, вирішив жорстоким методом вбити двох її собак, так як раніше ці собаки лаяли на нього.

Прийшовши до господарства односельчанки із сокирою, яку прихопив з дому, біля сараю на металевому ланцюгу побачив дворову собаку наніс ударною її частиною декілька ударів по тілу собаки.

Після цього, рубаючою частиною сокири наніс ще декілька ударів по тілу собаки, чим спричинив їй травми, які несумісні з життям.

У подібний спосіб засуджений убив і другу собаку, яка була прив’язана біля воріт, нанісши їй декілька ударів по тілу.

Після цього він сховав трупи вбитих собак в їхні дерев’яні будки з метою приховування вчиненого ним злочину.

Варто звернути увагу й на те, що вирок Долинського районного суду яким обвинуваченого засуджено за ч. 3 ст. 299 КК України, є одним із перших в Україні з часу посилення Верховною Радою покарання за жорстоке поводження із тваринами.

До 4 серпня 2017 року знущання над тваринами каралось штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн.) або арештом до шести місяців, а із вказаної дати за такі дії вже передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Джерело: “Фіртка”

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*