понеділок , 10.05.2021

Голова Івано-Франківської ОДА звернувся до блокувальників дороги в Делятині

1 червня в селищі Делятин місцеві мешканці перекрили дорогу державного значення Львів – Мукачево.

Вони вимагали ремонту дороги Яблунів-Делятин, яка перебуває у незадовільному стані. Наступного дня блокування продовжилось, що в свою чергу викликало чималий резонанс у регіоні та хвилю бурхливих емоцій.

З приводу цих подій голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук оприлюднив звернення до учасників блокування дороги.

“Події, що відбуваються в Делятині, викликають занепокоєння прикарпатців та багатьох наших гостей. Після Революції Гідності діяльність облдержадміністрації була спрямована на відстоювання інтересів громади, всіляко уникаючи політизації і політичних замовлень.

І це, насамперед, стосується ремонту державних доріг Івано-Франківщини, які за сприяння наших народних депутатів в останні три роки отримали нове обличчя.

Проведення тендерів на ремонт доріг в нашій області відбувається публічно, через прозорі тендери і в онлайн-режимі.

З першого січня 2018 року дороги місцевого значення передані на утримання ОДА, а це – понад 3100 км. На їх утримання і ремонт виділено 279 млн гривень.

Розуміючи, що цей фінансовий ресурс є обмежений, ми тривалий період вели обговорення з органами місцевої та виконавчої влади краю, і, врахувавши їхні пропозиції, нам вдалося напрацювати спільну Концепцію ремонту місцевих доріг Прикарпаття на найближчі три роки.

На жаль, події останніх днів засвідчують початок передвиборчої кампанії. Політичні амбіції і меркантильні інтереси виходять на перше місце, втрачаються здоровий глузд і порозуміння.

Стаємо свідками того, як замість вирішення питань вивіреним шляхом перемовин, дискусії і спільних напрацювань, проявляються спроби чинити тиск, звучить мова ультиматумів, створюється нездорова ситуація, коли окремі члени громад кількох населених пунктів вимагають вирішення своїх проблем за рахунок інтересів інших громад Прикарпаття.

Звертаюся до всіх представників місцевої та виконавчої влади області, закликаю представників громадських організацій, наших ветеранів АТО, відкинувши емоції, категоричність і тиск, об’єднати зусилля для спільного вирішення проблеми. Маємо враховувати наші реалії та фінансові можливості держави і краю.

Лише так вийдемо на програму дій щодо подальшого ремонту доріг місцевого значення області і зробимо це в інтересах краю, заради спільного блага громад, а не в угоду окремим політичним і містечковим амбіціям. І лише таким шляхом досягнемо доброго результату”. – йдеться у зверненні голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука.

Фото Інтернет-видання “Курс”

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*