29 травня у місті Калуш стартує навчальна програма з ревіталізації. Захід відбудеться в рамках проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина.
Цілі програми: ознайомити учасників та учасниць з основними поняттями навколо ревіталізації (редевелопмент, ревіталізація, реновація, джентрифікація, деіндустріалізація); з прикладами (кейсами) як з України, так і з-за кордону; дати учасникам розуміння процесів, потрібних для старту проекту з ревіталізації (юридичні та фінансові моделі, екосистемний підхід, менеджмент стейкхолдерів).
Навчальна програма розроблена громадською організацією «Інша Освіта» у партнерстві з проектом «Promprylad.Renovation» та платформою «Тепле Місто».
Захід розпочнеться об 09:00 в Центрі громадських ініціатив «Вільний Простір» (Площа Героїв 28). Тривалість модулю: 3 сесії по 1,5 години
Реєстрація за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXbOkT3z4lwoeOyMhFfDecIMBeZnVdhPu1MsJZ29wMyEAubQ/viewform
Довідка:
Модуль 1 / 29 травня 2018 – «Введення до теми та робота з поняттями. Ревіталізація з точки зору урбаністики. Ревіталізація та (еко)системний підхід»
Тренерки: Альона Каравай (ГО «Інша Освіта»), Анна Доброва (Платформа «Тепле Місто»)
Теми модулю:
- Що таке ревіталізація та яка різниця між редевелопментом, ревіталізацією та реновацією?
- Що ревіталізація означає з точки зору урбаністики?
- Які найкращі (та найгірші) практики ревіталізації існують в Україні та світі? Робота з кейсами
- Як може допомогти (еко) системний підхід в проектах з ревіталізії? Чи можна в проекті з ревіталізації «створити» екосистему?