п’ятниця , 07.05.2021

На Прикарпатті викрили конвертаційний центр, у якому намагалися заховати від податкової 28 мільйонів гривень

За наслідками обшуків в організаторів злочинної схеми вилучено печатки фіктивних підприємств, чорнову бухгалтерію, комп’ютерну техніку та грошові кошти  

Під процесуальним керівництвом прокуратури області у рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205 («Фіктивне підприємництво»), ч.1 ст. 209 (« Легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом»), ч. 3 ст. 212 («Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів») Кримінального кодексу України працівниками ГУ ДФС в області та УСБУ в області припинено незаконну діяльність групи осіб, що незаконно створили ряд підприємств, з використанням яких конвертували безготівкові кошти в готівку.

А також шляхом підроблення документів вони мінімізовували податки для підприємств реального сектору економіки.

Як встановлено на даний час слідством, загальна сума проконвертованих коштів склала понад 28 млн грн.

За наслідками санкціонованих обшуків вилучено печатки фіктивних підприємств, чорнову бухгалтерію, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, грошові кошти та інші предмети злочинної діяльності.

На даний час вирішується питання про накладення арешту на вилучено майно, проводяться невідкладні слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин протиправної діяльності, повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

 

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*