вівторок , 05.07.2022

Місто на мольбертах: юні франківці малювали свої мрії

До 356-ї річниці від дня заснування міста Івано-Франківська на центральній вул. Незалежності відбулася мистецька акція «Замальовки рідного міста» за участю юних художників.

Учні гімназії № 2, ЗШ №3, ЗШ №4, ЗШ №7, ЗШ №16 та ЗШ №24, а також вихованці Міського центру дитячої та юнацької творчості малювали місто своєї мрії.

Розвиток творчих здібностей школярів, виявлення та підтримка обдарованих дітей, виховання в них естетичного ставлення до світу, любові до рідного міста, до його історії та культури – основна мета проведеного заходу.

Двадцять п´ять цікавих оригінальних творчих робіт, виконаних на мольбертах, створили святковий настрій і доповнили позитивну атмосферу дійства.

Мешканці та гості отримали чудову нагоду ознайомитися з малюнками, виконаними в різних техніках – графіці, живопису, декоративно–прикладному мистецтві.

«Учасники конкурсу здивували своєю творчістю, ставленням до Івано-Франківська, як до рідного дому. Адже звідси, від маленької батьківщини, і починається любов до України», – так відгукнулись іванофранківці про представлені творчі роботи учнів.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*