понеділок , 10.05.2021

Житель Коломиї виграв у лотерею дуже пристойну суму

20 травня 2018 року в Україні з’явився черговий футбольний шанувальник, який зірвав джекпот лотереї ТОТО «Спортпрогноз» розміром 500 000 гривень.

Ним виявився гравець з міста Коломия, який зробив виграшну ставку на фірмовому острівку «М.С.Л.» за адресою: вул. Ірини Вільде,1.

Такий історично великий виграш у лотереї «Спортпрогноз» виграють вже вдруге. Вперше півмільйона гривень дістались гравцеві з міста Житомир 1-го квітня 2018 року.

Для того, щоб зірвати джекпот у «Спортпрогноз», потрібно вгадати результати 12 футбольних матчів. І хоча рахунок вгадувати не потрібно, лише перемогу однієї з команд або нічию, все одно це дуже не просто та вимагає від гравців не стільки удачі, скільки футбольних знань.

Для спрощення прогнозування гравцям надається можливість вибирати відразу кілька можливих результатів матчу, наприклад, перемогу однієї з команд і нічию тощо. Цією можливістю і скористався переможець з міста Коломия.

Так, у 7 з 12 матчів гравець вирішив вказати одразу кілька результатів. А повністю впевненим він був у зустрічах п’яти команд: Мілан – Фіорентина, Сассуоло – Рома,  Спал – Сампдорія, Удінезе – Болонья та Кордоба – Альмерія. Саме на ці матчі був вказаний лише один результат.

Варто зазначити, що завдяки системній ставці повна сума виграшу переможця склала 512 256 гривень. Нагадаємо, що мінімальна вартість однієї ставки в лотереї «Спортпрогноз» – лише 5 гривень.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає переможця та радить звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

«Спортпрогноз» – один з найперших брендів «М.С.Л.», який з’явився ще за радянських часів у 1987 році. За тридцять років розвитку та вдосконалення «Спортпрогноз» залишається єдиною спортивною лотереєю, в якій розігрується джекпот, та, одночасно, лотереєю з найбільшою частотою зриву джекпоту в Україні.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*