середа , 06.07.2022

В Івано-Франківську проведуть книжковий фестиваль “Слово”

В останні дні травня в Україні відзначають День слов’янської писемності та культури, День пам’яті великих просвітителів Кирила і Мефодія та День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.

З цієї нагоди 24 – 26 травня в Івано-Франківську пройде книжковий фестиваль «СЛОВО». Його метою є популяризація української книги, привернення уваги до читання, налагодження прямого спілкування між автором та читачем й відкриття нових можливостей для підняття свого рівня ерудованості, грамотності, культури.

У рамках фестивалю відбудуться презентації книг, зустрічі із авторами, а також «круглі столи», присвячені дню святих Кирила та Мефодія як творців слов’янської писемності і культури, а також професійному святу працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження. Заходи фестивалю також заплановані 25 травня в місті Долина.

Один із організаторів фестивалю, директор видавництва ТОВ «Медіасон» Владислав Сукенник наголошує: «Ми маємо надзвичайно багату мову, культуру, яку намагаємося зберегти та примножити. Все це ми намагаємося зробити за допомогою слів, кожне із яких наповнене певного змісту. Знаючи той зміст ми можемо легко порозумітися один із одним. Тому саме на фестивалі ми і будемо намагатися звернути увагу власне на те, із чого складається наша мова – на слова!».

Як зазначає начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Джигіта, пріоритетним завданнями державної політики та влади на місцях є проведення просвітницьких кампаній та акцій, спрямованих на популяризацію вітчизняної книги та читання, кращих зразків літературної творчості місцевих та вітчизняних авторів, видання творів українських письменників.

З цією метою управління успішно реалізовує заходи регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2016-2020 роки.

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*