вівторок , 07.12.2021

Влада прогнозує, що 10% мешканців Івано-Франківська втратять субсидії

29 травня заступник директора департаменту соціальної політики Івано-Франківської міської ради Руслан Зелик доповів про зміни при призначенні субсидій на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям міста.

За його словами, зміни вступили в дію з 1 травня. До цього 46 019 домогосподарств користувалися субсидіями. З них деяким субсидія буде перерахована автоматично. Частина позбудеться її, а деяким треба буде прийти і заповнити документи знову. Приблизно 10% домогосподарств позбудуться субсидії.

«Якщо в когось з членів сім’ї є автомобіль, випущений після 1 травня 2013, то потрібно заповнити знову документи. Якщо, наприклад, в пенсіонерки є одружений син, але невістка зареєстрована в іншому місці, то вона все одно має подавати їхні декларації. Тому ці старенькі пенсіонери будуть мати вже зовсім іншу субсидію. Так виглядає, що треба тоді виписувати сина», – розповідає Зелик.

Також є ряд умов, при яких субсидія не буде призначатися. Наприклад, не призначається, якщо площа квартири перевищує 120 кв м, а будинок – 200 кв. м.

Якщо ж, наприклад, чоловік є власником однієї квартирі зареєстрований там, дружина зареєстрована в іншій, то субсидія може бути для однієї квартири. Але якщо їхні доходи додадуть, то субсидії можуть не надати взагалі, пише “Галицький кореспондент”.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*