четвер , 08.06.2023

Франківчани вийшли на акцію проти гомосексуалізму (ФОТО)

Вранці четвертого квітня під стінами адмінбудинку в Івано-Фанківську стартувала попереджувальна мирна акція на захист сімейних цінностей.

На неї зібралися кілька десятків мешканців, в основному – представники місцевих християнських рухів, інформують кореспонденти “Галки” з місця події.

Підставою для протестної акції стало видалення Петиції №22/042484-еп із інтернет-представництва Президента України. В документі була вимога зупинити пропаганду гомосексуалізму та зберегти сімейні цінності. До кінця терміну збору підписів Петиції лишалося 30 днів, вже було зібрано майже 23 тисяч підписів з 25 тисяч необхідних.

У мітингувальників є кілька вимог до центральної влади держави, повідомила учасниця заходу Валентина Казмірук.

“Ми за традиційні стосунки. А люди, які проти цього – до них не варто відноситися негативно, за них просто треба молитися”, – запевняє учасниця акції, гінекологиня Валентина Казмірук.

Наводимо перелік вимог:

1. Виключити з «Національної стратегії в сфері прав людини на період до 2020 року» пункти і заходи, спрямовані на легалізацію одностатевих партнерств та пропаганди гомосексуалізму в Україні.

2. Зберегти в Конституції України статтю, яка визначає шлюб як виключно союз чоловіка і жінки.

3. Виключити з Трудового кодексу дефініції “сексуальна орієнтація” і “гендерна ідентичність” як ідеологічні і антинаукові.

4. Прийняти закон про заборону пропаганди гомосексуалізму в Україні, за який зібрано вже більше ста тисяч підписів.

5. Забезпечити функціонування посади Урядового уповноваженого з питань сім’ї та призначити на неї авторитетну особистість.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*