вівторок , 05.07.2022

У Коломиї на дискотеці бармен обікрав відвідувача

З повідомленням до Коломийського відділу поліції про викрадення  мобільного телефону “Nokia 5″ звернувся потерпілий, 21-річний коломиянин.

В ході проведення слідчих дій оперативники встановили особу причетну до вищевказаного злочину. Ним виявився 20-річний коломиянин.

Як в подальшому було з’ясовано у потерпілого, який відпочивав у нічному  закладі, розрядилася акумуляторна батарея у мобільному телефоні.  Тож,  відвідувач звернувся до працівника закладу (бармена), щоб той увімкнув пристрій на підзарядку. Пізніше, після вживання спиртного, заявник  забув про телефон і пішов додому. Згадавши наступного дня про телефон, він повернувся у   заклад забрати телефон,  але бармен здивовано відмовив, сказавши, що жодного  телефону не брав і не  бачив.

Тож, заявник звернувся по допомогу до поліції. Виявилося, що лиходій   спокійно користувався чужим мобільним у своїх цілях. Пристрій  у нього вилучено та після проведення слідчих дій буде повернуто законному власнику.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Згідно санкції статті зловмисникові загрожує покарання від мінімального – у вигляді штрафу, до максимального – позбавлення волі на строк до трьох років.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*