субота , 02.07.2022

Жителям Франківська пропонують цікаву роботу. Є 40 вакансій

Обладнання сортувальної лінії доставили на територію франківського полігону. Вже з наступного тижня фахівці приступлять до її монтажу.

Згідно з технічними вимогами комплекс для сортування та подрібнювання ТПВ буде призначений для механічного сортування з подрібненням великогабаритних відходів, виділенням відходів чорних та кольорових металів, склотари, пластмаси, дерева та паперу та з пакувальним пресом для вторинної сировини.

Запрацювати сортувальна лінія може вже з травня, адже з наступного тижня приступлять до її монтажу. Тож підприємство активно шукає працівників для повноцінного запуску механізму.

 

Як повідомив заступник керівника КП «Полігон ТПВ» Василь Попович, практично все обладнання вже завезли на територію.

«На встановлення сортувальної лінії був оголошений тендер. Переможцем торгів стала компанія ТОВ “Хаммель-Україна”. Сьогодні вже обладнання завезене на територію. І вже з наступного тижня фахівці приступлять до монтажу лінії», – зазначив Попович.

Також заступник керівника КП закликав франківців до співпраці. Адже для повноцінного запуску лінії потрібно набрати 40 чоловік. Працівникам пропонують позмінну роботу, офіційне працевлаштування та заробітну плату у розмірі 6 000 гривень.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*