п’ятниця , 01.07.2022

Екс-головний “свободівець” Прикарпаття приховав в е-декларації 13,5 га землі

Депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Попович не вніс в електронну декларацію 13,5 га землі, які він орендує у селищі Лисець Богородчанського району.

Договір оренди депутат Івано-Франківської обласної ради, член ВО “Свобода”, заступник директора КП “Полігон ТПВ” Василь Попович уклав 1 листопада минулого року з головним управлінням Держгеокадастру в Івано-Франківській області, пише Курс.

Відповідно до договору, Попович взяв в оренду 13,5257 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на сім років з правом пролонгації.

Річна орендна плата становить 24928,98 грн. Щомісяця він має платити дванадцяту частину від цієї суми – 2077,415 грн.

Однак в електронній декларації Василь Попович це приховав. Серед нерухомості у депутата лише квартира в Івано-Франківську площею 34 кв. м, яка належить його дружині Анастасії.

Василь Попович заробив минулого року на посаді заступника директора КП “Полігон ТПВ” 112 630 грн. Ще 17 679 грн він отримав на посаді менеджера у київському ТОВ “Актів Енерджі”, яке займається виробництвом електроенергії.

Його дружина заробила 38 534 у Радчанській ЗОШ та отримала 16 340 допомоги при народженні дитини.

Василь Попович – депутат обласної ради від ВО “Свобода”, під час Майдану був координатором регіонального Штабу нацспротиву в Івано-Франківську, до вересня 2016 року очолював обласну організацію партії ВО “Свобода”.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*