субота , 02.07.2022

Чоловік Ірини Федишин розповів про гонорари співачки

Чоловік і продюсер відомої співачки Ірини Федишин відверто розповів про те, які отримує гонорари співачка.

Віталій Човник стверджує, що гонорари Ірини Федишин – одні з найнижчих в українському шоу-бізнесі, передає РБК-Україна. 

«Я можу сказати прямо. У мене найдешевший артист в Україні. Артист з найнижчим гонораром і найпростішим райдером. Але це артист, який збирає найбільшу кількість залів в країні і якого я вважаю, якщо не «номером один», то дуже близьким до цього», — зізнався Віталій.

За 2017 року у Ірини Федишин було 126 сольних концертів, в тому числі і три – в Жовтневому палаці, в столиці. Більше концертів лише в улюбленця публіки – Олега Винника. Вартість квитка на концерт Федишин – від 150 гривень.

Віталій Човник розповів, що райдер співачки найпростіший: їжа, постіль, необхідні дрібниці.

«Мабуть, у нас найпростіший райдер, який складається з суто людських побажань. Якщо нас приймає місто, нам потрібен готель, харчування, ну, найпростіше, що може бути: вода, серветки, печиво. Ми розуміємо, що слово «райдер» дратує людей», — розповідає продюсер.

Крім того, Човник зазначає, що український шоу-бізнес суттєво змінився за останні роки.

«Ми змінюємо ті неписані правила шоу-бізнесу, коли артист повинен мати чималі гроші, щоб розкрутитися. Це – неправда. Артист повинен мати талант! Кажуть, що артист повинен мати покровителя, іменитого продюсера. Це теж неправда. Що артистка повинна показувати, що вона одна, у неї немає чоловіка і сім’ї, інакше на її концерти не будуть приходити хлопці. Це теж неправда. Що потрібно крутити кліпи на суперпопулярних каналах, щоб стати відомим. Ні! Федишин тому і називають феноменом, тому що вона переламала всі ці правила. Вона йде іншим шляхом»,- заявив Віталій Човник.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*