субота , 02.07.2022

У Франківську жінка обзивала людей «майданутими-лаханутими» (ВІДЕО)

Виховну бесіду з пенсіонеркою провели франківські патрульні. А очевидці зняли монолог бабусі на відео і виставили у соцмережах.

Інцидент трапився у маршрутці № 23. Як розповіла франківчанка Ірина Дирда, протягом близько п’яти хвилин жінка називала учасників Майдану «майдануті-лахануті», казала, що на Майдані були самі дебіли і наркомани, пише – Курс.

«Всі це слухали. Я не витримала, підходжу до неї та питаюся: «Вибачте, за Вашою версією всі ті чоловіки, сини, батьки, що померли на Майдані, вони також майдануті-лахануті»? В маршрутці тиша. Всі в очікуванні відповіді. Але бабця не забарилася. Сказала, що так. Я попросила, щоб вона вибачилася. На свою адресу почула про себе багато нового, із зрозумілих слів для мене було те, що я майданута», – написала вона у Фейсбуці.

Як розповіла Ірина Дирда КУРСу, вони обидві вийшли на одній зупинці. Неподалік Ірина побачила патрульних у поскаржилася на жінку, яка ображала майданівців.

Як повідомили у прес-службі патрульної поліції Івано-Франківської області, копи провели з бабусею роз’яснювальну роботу.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*