вівторок , 05.07.2022

У Франківську в магазині серед ночі побились відвідувачі

У Івано-Франківську поліцейським охорони довелося посеред ночі вгамовувати відвідувачів магазину.

Цими вихідними наряд реагування поліції охорони виїхав на спрацювання до торгівельного закладу, який перебуває під охороною поліції охорони. Виявилося, що в приміщенні магазину невідомі особи вчинили бійку.

Сигнал «тривога» надійшов на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Івано-Франківській області о четвертій годині ночі. За кілька хвилин поліцейські прибули за вказаною адресою, де побачили групу невідомих осіб чоловічої статті, які агресивно себе поводили, образливо висловлювались на адресу обслуговуючого персоналу.

На зауваження покинути приміщення, чоловіки відреагували агресивно, до того ж намагалися влаштувати бійку. Дотримуючись заходів особистої безпеки, поліцейські наряду реагування затримали порушників.

В ході слідчих дій правоохоронці дізналися, що невідомі вчинили бійку уже вдруге, в результаті першого разу затримані нанесли тілесні ушкодження працівникам охорони магазину.

Затриманих, правоохоронці доставили до міського відділу поліції для з’ясування обставин події і винесення відповідного процесуального рішення, повідомляє Управління поліції охорони в Івано-Франківській області.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*