п’ятниця , 01.07.2022

У Калуші в чоловіка за несплату аліментів арештували будинок (ФОТО)

З 6 лютого вступили в дію зміни до чинного законодавства, які посилюють відповідальність боржника за злісне ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків.

Відтак, аби змусити недобросовісних батьків сплатити аліменти державні виконавці можуть тимчасово обмежити право керування авто, виїзду за кордон чи користування мисливською та вогнепальною зброєю. Або й арештувати майно, яке продадуть з аукціону, аби погасити борг.

Зокрема, напередодні держвиконавці Калуського міськрайонного відділу ДВС управління юстиції в Івано-Франківській області описали та наклали арешт на житловий будинок боржника, який допустив утворення заборгованості по сплаті аліментів.

“Кошти, виручені від реалізації арештованого майна боржника, будуть спрямовані на погашення боргу”, – зазначається на сторінці служби в мережі.

Також у Калуші держвиконавці провели нічний рейд щодо ліквідації заборгованості аліментних платежів. Боржникам роз’яснили нововведення до чинного законодавства, яке посилює відповідальність за несплату аліментів, залишили виклики із вказаними роз’ясненнями, провели перевірку майнового стану боржників та склали протокол про адмінпорушення, передбачене ст. 183-1 КУпАП.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*