вівторок , 05.07.2022

Помер Іван Струк екс-керівник міліції Івано-Франківщини

Вночі з 20 на 21 березня помер колишній очільник УМВС України в Івано-Франківській області Іван Струк.

На 62-му році життя внаслідок тривалої хвороби відійшов у вічність колишній начальник УМВС в Івано-Франківській області полковник міліції у відставці Струк Іван Васильович.

Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Віктор Шкутов.

Повідомлення в управління Нацполіції надійшло сьогодні вранці.

Народився Іван Струк 18 січня 1957 року в селі Радчі Тисменицького району Івано-Франківської області. У 1979 році вступив до Харківського юридичного інституту, після закінчення якого отримав направлення на роботу в органи внутрішніх справ Івано-Франківської області. З 1983 року розпочав службу з посади слідчого Івано-Франківського міського відділу міліції. Відтак проходив службу на посадах дільничного, інспектора інспекції у справах неповнолітніх, оперуповноваженого карного розшуку, старшого слідчого в підрозділах тодішнього УМВС в області, йдеться в повідомленні.

З березня 1990 року призначений старшим слідчим з особливо важливих справ слідчої частини, а згодом заступником начальника слідчого управління УМВС – начальником слідчої частини. У 2007-2008 роках очолював УМВС України в Івано-Франківській області, а в 2010-му – УМВС України на Львівській залізниці.

Особовий склад прикарпатської поліції висловлює щирі співчуття родині покійного.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*