вівторок , 05.07.2022

На Прикарпатті сільський голова замовив у своєї дружини товарів та послуг на 400 тисяч гривень

Сільський голова ОТГ, не повідомивши про реальний конфлікт інтересів, підписував договори з підприємством, власником якого є його дружина
корупціяДо прокуратури Івано-Франківської області надійшла інформація від Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» щодо порушення головою однієї із сільських рад ОТГ Закону України «Про запобігання корупції».

Правоохоронними органами організовано перевірку вказаного факту та встановлено, що посадовець, будучи особою, на яку поширюється дія ст. 3 ЗУ «Про запобігання корупції», порушив вимоги ст. 28 вказаного Закону, а саме: не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів – не повідомив сільську раду ОТГ про наявність у нього реального конфлікту інтересів та одноособово підписав договори на поставку товарів і надання послуг на суму майже 400 тис. грн із підприємством, власником якого є його дружина.

За цим фактом складено та скеровано до суду адміністративний протокол за ч. 1, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП .

На виконання вимог КУпАП прокуратура візьме участь у судовому засіданні, повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*