вівторок , 05.07.2022

Канікули завершилися – з 5 березня школярів та студентів знову кличуть на навчання

Міністерство освіти та науки України радить відновити роботу навчальних закладів з 5 березня

З понеділка, 5 березня, усі заклади освіти – дитсадки, школи, професійно-технічні навчальні заклади та виші – можуть відновити роботу у звичайному режимі.

Про це 3 березня повідомляє прес-служба МОН з посиланням на рішення кризового комітету Міненергетики та вугільної промисловості України.

“Міносвіти і науки надіслало відповідний лист-роз’яснення усім вишам та місцевим органам самоврядування, у сфері управління яких перебувають інші заклади освіти. Виняток можуть становити ті заклади, які не працюють з причин, що не стосуються газопостачання –  карантин і т.і.”, – зазначили у відомстві.

У МОН звернули увагу на те, що безпосереднє рішення про призупинення або відновлення роботи вишів ухвалює сам заклад у межах власної автономії.

“Відповідні рішення також мають прийняти й органи місцевого самоврядування, до сфери управління яких належать інші заклади освіти”, – уточнили у міністерстві.

Як відомо, у зв’язку з нестачею газу в країні Міністерство освіти і науки рекомендувало усім закладам освіти призупинити роботу з 2 до 7 березня включно, що з урахуванням вихідних (8-11 число) становить 9 днів поспіль.

У районах Івано-Франківщини вирішили призупинити навчання у школах, за винятком тих, які опалюються дровами.

У самому Івано-Франківську навчальний процес у школах вирішили не зупиняти. Щоправда, на вимушені канікули мали піти студенти у двох франківських вишах, але, як бачимо, усе вирішилося і з понеділка знову навчання у звичному режимі.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*