п’ятниця , 01.07.2022

Журналістка з Івано-Франківська потребує допомоги. У жінки онкологія

Минулого року франківській журналістці Оксані Кваснишин лікарі поставили страшний діагноз – рак. Відтак За рік перебування у Відні на лікування Оксани Кваснишин потратили приблизно 57 000 євро.

Про це у соцмережі Facebook повідомив її чоловік Володимир Говера.

“Перепрошую, давно нічого не писав. Стільки всього відбувалося, що хотілося просто мовчати. Моя рідненька Оксанка зустріла весну завдяки вашій підтримці з усього світу. Дякуємо вам безмежно”, – повідомив Говера.

За рік перебування у Відні на лікування Оксани Кваснишин потратили приблизно 57 000 євро (~$70 000): обстеження, лапароскопія, операція, вживлення порта, шість хімій, аналізи, ліки, уколи, авастин…

“На рахунку зараз ще маємо приблизно 2000$, 6 000 грн і пару сотень євро. Попереду ще 7 капань авастину (1421 євро кожен) в проміжку аналізи та по завершенню – обстеження з консультацією. Це приблизно ще 12 000 євро. Дякуємо усім хто допомагає нам! Тільки завдяки вашій підтримці у нас є надія і не так страшно дивитися у майбутнє. Нажаль, нам не вистачить наявних коштів на решту процедур і ми будемо вдячні за кожну копійку”, – зазначає чоловік.

Реквізити для допомоги:

– гривнева картка “Приватбанку” 5168 7427 0030 5794 (Говера Володимир Антонович) – чоловік Оксани Кваснишин

– Переказ – Western Union або MoneyGram – Volodymyr Govera, Ukraine, Ivano-Frankivsk (будь ласка, після переказу коштів, напишіть номер і суму переказу та ім’я відправника) Vova Govera

Онлайн сервіси для збору коштів:

https://www.gofundme.com/OksanaKvasnyshyn
(Знімає 7,9% з отримувача + 0,3с за переказ)

https://www.youcaring.com/oksanakvasnyshyn (Знімає з отримувача 3%)

PayPal okrasulya28@gmail.com – @Oksana Krasulya (з позначкою “на лікування Оксани Кваснишин”)

А також переслати кошти Oksana Krasulya через фейсбук-повідомлення (лише для жителів США).

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*