вівторок , 19.03.2024

“Динамо” зіграло в результативну нічию у Римі проти “Лаціо” (ВІДЕО)

Київське “Динамо” вчора ввечері провело свій перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи.

Динамо ЛаціоПідопічні Олександра Хацкевича в гостях проти римського “Лаціо” зіграли в нічию 2:2.

Впродовж майже усього першого тайму кияни просиділи в обороні, відбиваючи атаки італійців.

Футболісти римського клубу створили кілька дуже хороших моментів, але пробити ворота киян так і не змогли.

На перерву команди пішли за рахунку 0:0, тож головні події розгорталися у другій половині зустрічі.

Спочатку 52-ій хвилині Циганков відкрив рахунок. Киянин прийняв м’яч, опинившись спиною до воріт. Пробивати було не зручно, але Циганков вдало проштовхнув м’яч п’яткою і воротар “Лаціо” не встиг відреагувати на таке сміливе рішення динамівця – 0:1.

Втім, уже через хвилину римляни зрівняли рахунок. Іммобіле влучно пробив після виходу віч-на-віч з Денисом Бойком – 1:1.

А на 62-ій хвилині влучним ударом відзначився Андерсон, один з лідерів римської команди – 2:1.

Для порятунку гри Олександр Хацкевич випустив на поле Мораєса і ця заміна спрацювала. На 79-ій хвилині Жуніор Мораєс красивим ударом здалеку забиває гол у ворота “Лаціо” – 2:2.

Доволі оптимістичний результат у гостьовому поєдинку, особливо якщо зважати на непереконливу гру динамівців у кількох попередніх поєдинках.

Тепер у киян непогані шанси на вихід у наступний раунд змагань. Матч-відповідь відбудеться 15 березня у Києві.