вівторок , 28.09.2021

Влада спеціально виганяє за кордон освічених українців – Рабінович

Українська влада спеціально виганяє за кордон найактивніших, освічених людей.

Таку думку висловив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в програмі «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».

«Якщо ми хочемо побудувати країну, в якій основні її доходи – це «заробітчани», то ми йдемо правильним шляхом. Так виживають багато країн, наприклад, африканські, Туреччина так піднімалася. Я вам назву сьогоднішні цифри: серед безробітних в країні 42% мають вищу освіту, а в великих містах цей показник сягає 90%», — заявив парламентар.

За його словами, влада спеціально створює такі умови, щоб «генофонд нації» виїжджав з країни.

«Коли не дають надії тим, хто має освіту — це значить, що цілеспрямовано влада виганяє за кордон найбільш освічених, найактивніших, тих, хто брав участь у вуличних акціях. Так ми втратимо генофонду країни. На чому ми піднімемо країну? Як ми будемо відроджувати Україну, якщо молодь завдяки діям влади вже не вірить у власну країну?» — обурився Вадим Рабінович.

Політик вважає, що чиновники повинні «цілодобово» думати, як відродити економіку, інакше з країни найближчим часом поїде ще кілька мільйонів громадян.

«Найголовніше, що повинен зробити наступний уряд, це відкрити економіку, створити нові робочі місця. Ось чим повинні займатися чиновники цілими днями. Наприклад, в США була велика депресія в 30-х роках. Там стояли черги за тарілкою супу. Вони зробили висновки, встали на ноги — і де вони тепер?» — поставив риторичне питання лідер партії «За життя».

Народний депутат нагадав, що в програмі його партії прописані основні кроки для відродження економіки країни.

«Проблема в тому, що у влади немає плану розвитку країни. Ми ж пропонуємо, як потрібно діяти. Потрібно розвивати хай-тек, малий та середній бізнес, вводити податкові канікули. Так робили у всіх цивілізованих країнах, і так повинна зробити Україна», — резюмував Вадим Рабінович.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*