середа , 06.07.2022

#Policelovestory: Франківські патрульні Аня та Роман мріють про діток (ФОТО)

#policelovestory Прикарпаття продовжує всеукраїнський флешмоб з історією кохання до Дня закоханих ще однієї поліцейської пари і приймає естафету в#ПоліціїЛуганщини.

ВОНА – Аня Кузенко, старший інспектор групи кадрового забезпечення роти патрульної служби поліції особливого призначення «Івано-Франківськ», ВІН – Роман Кузенко, інспектор роти поліції особливого призначення. Подружжя Кузенків уже відзначили другу річницю спільного життя.
Просимо підтримати молоде подружжя правоохоронців своїми лайками. Вони такі юні і такі закохані. Насправді вони особливі. А головне, просять і чекають вашої підтримки. Тож, можливо, перемога у конкурсі чекає саме на них?!

Юна донеччанка переїхала на постійне місце проживання у грудні 2014 року до Івано-Франківська, через кілька місяців неоголошеної війни на сході. Тоді Ані було 18 років. Особливих труднощів звикання до Прикарпаття не було, оскільки тут народилися її батьки. Якось на родинному святі Аня побачила Романа. Перше, що їй в ньому сподобалося – це статура, високий ріст хлопця, відчувалася упевненість і наполегливість. Уже з першого погляду Аня зрозуміла, що сподобалася Романові. І Роман, побачивши дівчину, відразу уявив її своєю дружиною. Із симпатії все і закрутилося. Пригадує Роман як ввечері з квітами тоді ще студентом прийшов до під’їзду будинку Ані, але вона не погодилася зустрітися, мотивуючи зайнятістю. Після цього, каже Аня, я зрозуміла серйозність його намірів, а потім і рішучість. Бо Роман усе зробив, щоб Аня закохалася в нього. Через півтора року романтичних стосунків пара одружилася.

Після весілля молоде подружжя поїхало у європейську країну на заробітки, але вже через рік, розчарувавшись у тамтешньому способі життя, повернулися на Батьківщину. Дізнавшись про набір у поліцію, обоє одночасно вирішили спробувати свої сили на службі, хоча освіта у них не з правоохоронної галузі. Роман пройшов конкурсний відбір з першого разу, а Аня не подолала нормативів з фізичної підготовки і дуже засмутилася невдачею. Проте, як бачимо, ретельна тривала підготовка дала свій успішний результат з другої спроби. Нині вона молодший лейтенант поліції і вже пів року працює у займаній посаді. Дуже рада і горда своїм вибором професії. А форменний одяг носить з особливою гордістю і честю. Обоє упевнені, що вони потрібні своїй державі задля побудови її майбутнього, як сильної правової країни. Подружжя мріє про діток, особливо Аня. У десять років вона залишилася напівсиротою. Через хворобу померла її мати. Тепла і турботи дівчинці дуже не вистачало. Тож, найбільшим щастям у житті для неї є материнство. ЇЇ мрія народити дітей і віддати їм найдорожче – свою любов. Пара щаслива у коханні. Роман любить її понад усе і в усьому підтримує. ??

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*