Більше половини молодих людей, народжених після 1995 року, вважають свої гаджети найкращими друзями.
Про це говорять результати дослідження компанії Motorola Mobility щодо балансу між повсякденним і цифровим життям людей різного віку, представлені в рамках Mobile World Congress 2018.
Кожен третій опитаний зізнався, що користування смартфоном може бути більш пріоритетним, ніж спілкування з близькими людьми. Половина респондентів (49%) погоджуються з тим, що перевіряють свій телефон частіше, ніж вони хотіли б.
Третина користувачів (35%) визнають, що витрачають забагато часу на свій гаджет (44% серед молоді «Покоління Z»), і вважають, що вони будуть щасливішими, якщо витрачатимуть менше часу на свій телефон (34%). При цьому дві третини опитаних (65%) зізналися, що панікують, коли думають, що загубили смартфон.
Більшість хотіли б отримати допомогу для встановлення балансу між особистим життям і смартфоном. Фактично, 60% опитаних говорять, що для них важливо мати окреме життя від своїх гаджетів.
В онлайн опитуванні взяли участь 4418 людей у віці від 16 до 65 років. Motorola залучила до глобального дослідження професора Ненсі Еткоффа, відомого експерта у галузі поведінки мозку та науки про щастя Гарвардського університету.
«Більшість користувачів смартфонів непокоять їхні погані звички, в подоланні яких їм потрібна допомога, — говорить професор Ненсі Еткофф. — Вирішити ці проблеми допоможуть позитивні підкріплення поведінки, контроль навколишнього середовища та уважність. Широкий соціальний патерн поведінки, виявлений у цьому опитуванні, підкреслює необхідність колективного розуміння проблем та наступних дій для їх вирішення».
Motorola Mobility, як творець першого у світі мобільного телефону, відчуває свою відповідальність та розуміє бажання користувачів підтримувати баланс між використанням смартфонів та особистим життям. Це дослідження допомогло зрозуміти вплив технологій, що швидко розвиваються.
Зараз бренд працює з додатком SPACE. Він пропонує 60-денну програму, яка допоможе користувачам смартфонів стати більш уважними до використання гаджетів, регулюючи яскравість екрана, блокуючи сповіщення тощо. Додаток особливо актуальний для тих, хто має проблеми з нав’язливим бажанням перевіряти смартфон, оскільки допомагає усвідомлювати свої звички і навчитися знаходити баланс. Також Motorola пропонує набір опцій Moto Experiences для більш зручної та інтуїтивної взаємодії з пристроями.
Интересное исследование. Пока не прочитал, в принципе не задумывался сколько времени провожу смотря в экран смартфона.Очень интересно будет посмотреть на приложение Спэйс.
Приємно бачити, що розробники Мото піклуються не лише про комфорт юзерів, а ще й про їх здоров’є. Адже від “гаджетної” залежності страждає майже кожна третя людина. Бажаю усього найкращого розробниками, та сподіваюсь побачити Space вже у новенькому Moto Z2 Force.