субота , 26.11.2022

8200 жителів Прикарпаття у січні отримували грошову допомогу по безробіттю

На Івано-Франківщині в пошуках роботи за допомогою до обласної служби зайнятості протягом січня звернулися 1,8 тисяч осіб, яким надано статус безробітного.

Усього перебувають на обліку та отримують соціальні послуги 10,9 тис. безробітних — на 18,8% менше в порівнянні з минулорічним показником, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Посилення співпраці служби зайнятості з роботодавцями сприяло збільшенню кількості вакансій, поданих до служби зайнятості області до 5,4 тис. одиниць, з них 3,8 тис. укомплектовано службою зайнятості.

Протягом січня за сприяння служби зайнятості працевлаштовані 3,9 тисяч осіб. Зокрема, на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування взято на роботу 38 осіб. Крім того, за сприяння служби зайнятості двоє безробітних стали підприємцями, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи.

Набували нових професій та підвищували кваліфікацію дев’ятсот осіб. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 368 громадян.

Станом на 1 лютого на обліку в службі зайнятості області перебувало 9,4 тис. безробітних, з яких 8,2 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у січні 2018 року становив 2187 грн (у січні минулого року – 1782 грн).

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*