п’ятниця , 29.03.2024

“Шахтар” переміг “Рому” у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів (ВІДЕО)

Вчора ввечері донецький “Шахтар” у Харкові провів свій домашній поєдинок 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів.
Гірники приймали італійську “Рому” і перемогли з рахунком 2:1.

Італійці дуже активно розпочали гру і, провівши кілька хороших атак, уже на перших хвилинах зустрічі могли відкрити рахунок.
Гравці “Шахтаря” витримали стартовий натиск суперника і поступово вирівняли гру.

Але під кінець першого тайму “Рома” таки зуміла забити гол. На 41-ій Юндер після чудового пасу від Ель Джеко опинився віч-на-віч з голкіпером донеччан і влучним ударом відкрив рахунок.
Андрій П’ятов зумів зреагувати і зачепив м’яч, але той все одно влетів у сітку воріт.

Після перерви гравці “Шахтаря” доволі в швидко змогли відігратися. На 52-ій хвилині Ракицький практично зі свого штрафного майданчика віддав довгий пас на Феррейру, той обіграв захисника “Роми”, вийшов віч-на-віч з голкіпером і влучно пробив у правий кут воріт.

А на 71-ій хвилині Фред чудовим ударом зі штрафного забив другий гол у ворота “Роми”.

На останніх хвилинах матчу гірники мали можливість забити третій м’яч і здобути більш комфортний результат, але не судилося. Захист “Роми” вистояв.

У підсумку 2:1 – бойова перемога “Шахтаря” у першому матчі. Тепер чекаємо на матч-відповідь, який 13 березня відбудеться в Італії.