п’ятниця , 01.07.2022

Франківський суд зобов’язав львівську вчительку 300 000 гривень за смерть учня після уроків

Цю вчительку засудили ще наприкінці серпня 2017 року, однак вирок не набрав чинності, оскільки адвокати жінки подали апеляцію.

Колишню інструкторку з фізкультури львівської школи-інтернату №1 остаточно зобов’язали сплатити 300 тис. грн сім’ї 9-річного учня, який після уроків випав із третього поверху і загинув.

Апеляційний суд Львівської області відмовився пом’якшувати покарання вчительці, залишивши у силі вирок Франківського райсуду, передає Zaxid.net.

Цю вчительку засудили ще наприкінці серпня 2017 року, однак вирок не набрав чинності, оскільки адвокати жінки подали апеляцію.

Адвокати стверджували, що вчителька не повинна нести відповідальності за цей трагічний випадок, оскільки після занять хлопчика передали мамі, яка залишилася пити каву з класною керівничкою.

Також стало відомо, що батьки хлопчика приховали від адміністрації школи інформацію про психічні розлади учня, адже вдома батьки навіть викрутили всі ручки на вікнах.

Незважаючи на це, суд відкинув всі аргументи захисників, вирішивши, що вчителька неналежно виконувала свої обов’язки.

«На переконання колегії суддів, наявність у дитини психічних розладів не впливає на обсяг вини вчительки у вчиненні кримінального правопорушення, адже незалежно від наявності психічних розладів законодавством покладено обов’язок на педагога забезпечувати збереження життя і здоров’я учнів», – йдеться в ухвалі суду.

У підсумку суд залишив вчительці попереднє покарання – один рік умовно і відшкодування кожному з батьків загиблого учня по 150 тис. грн.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*