п’ятниця , 01.07.2022

У Франківську вдарили автівку і втекли. Удар був настільки сильним, що її розвернуло в сторону (ФОТО)

В ніч з 12 на 13 лютого невідомий транспортний засіб пошкодив автомобіль «Ауді А6», який був припаркований на вул. Височана (навпроти будинку №29). Удар був настільки сильним, що автомобіль розвернуло в сторону.

Про це власник автомобіля Anatol Natol повідомив у соціальній мережі. За його словами, транспортний засіб, який скоїв ДТП, втік з місця і навіть не залишив контактного номеру:

По залишкам деталей (ред. — транспортний засіб, який скоїв ДТП) — це Ауді чи Фольцваген сріблястого кольору. Удар, скоріш за все, зроблений переднім бампером, яким протягнув по всьому правому боці — від заднього крила до переднього. Водій міг залишити контакт, та нанесені мені збитки відшкодувала б страхова по полісу цивільної відповідальності. Та не склалося. З водієм цього авто готовий вирішити ситуацію по європротоколу без залучення поліції.

МІСТУ власник пошкодженого автомобіля сказав, що одразу ж коли побачив пошкодження викликав патрульних поліцейських, які склали відповідний протокол.

Але кажуть, шансів небагато — місце не під камерами, — каже франківець.

Тому, чоловік звертається до франківців, можливо хтось був свідком цієї ситуації і може допомогти в пошуку винуватця ДТП.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*