субота , 26.11.2022

Озброєний франківчанин пів дня тримав у страху працівників та відвідувачів торгового центру

Прокуратура передала до суду справу щодо 26-річного молодика, який пів дня тримав у страху працівників та відвідувачів ТРЦ «Панорама Плаза»                          

Івано-Франківською місцевою прокуратурою  скеровано  до  суду  обвинувальний  акт  у кримінальному провадженні  щодо 26-річного  жителя  міста Івано-Франківська за ч. 4 ст. 296 («Хуліганство») Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням  установлено, що 21.01.2018 молодик розгулював торгово-розважальним центром «Панорама Плаза», що знаходиться в місті Івано-Франківську, маючи при собі напівавтоматичний пневматичний газобалонний пістолет, що є копією бойового пістолета Макарова, заходив у магазини вказаного торгово-розважального центру та направляв пістолет у обличчя продавцям. Унаслідок хуліганських дій підозрюваного було зірвано роботу закладів у ТРЦ «Панорама Плаза», крім цього продавці сприймали ці дії, як реальну загрозу життю і здоров’ю.

Санкцією  ч. 4 ст. 296  КК  України  передбачено  покарання  від  3 до 7  років  позбавлення  волі, повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*