середа , 06.07.2022

Незадоволення українців владою може призвести до позачергових виборів – розвідка США

Росія спробує скористатися внутрішніми потрясіннями в Україні.

В Україні можуть відбутися  позачергові вибори через незадоволення населення владою.

Про це йдеться у письмовій доповіді директора національної розвідки США Дена Коутса, передає Голос Америки.

Доповідь під назвою “Оцінка глобальних загроз розвідувальними службами США” була надана Сенатському комітету з питань розвідки, де у вівторок відбулися слухання на тему глобальних загроз, з якими стикаються Сполучені Штаті.

У документі називаються чинники, які загрожують економічному відродженню України і можуть призвести до змін у зовнішній політиці.

“Незадоволення населення темпом реформ, погіршення стандартів життя, думка про те, що корупція посилюється, та загострення політичних протистоянь напередодні запланованих президентських та законодавчих виборів у 2019-му можуть призвести до дочасних виборів”, – йдеться у документі.

У доповіді зазначається, що “лідери опозиції спробують скористатись незадоволенням населення, щоб послабити президента України Петра Порошенка та правлячу коаліцію напередодні виборів 2019-го року”.

Також розвідка США попереджає, що Росія спробує скористатися внутрішніми потрясіннями в Україні, щоб підірвати нинішню прозахіду орієнтацію офіційного Києва.

Нагадаємо, у доповіді також йдеться, що протягом 2018 року російські спецслужби та урядові агентства можуть посилити підривну кіберактивність проти США, країн Заходу та України.

За прогнозами Національної розвідки США, російський уряд розширюватиме діапазон уже реалізованих операцій, “у тому числі щодо порушення роботи енергорозподільчих мереж України, хакерських зламів з подальшим оприлюдненням інформації, збільшенні мережевих атак, а також провокацій під чужим іменем”.

Один коментар

  1. ВІТАЮ Всіх .. Доброго здоров”я .. Шановні і дорогі Прикарпатці ..почалася передвиборна боротьба .. в групі Типовий Снятин ФБ з”явилася політична РЕКЛАМА депутата Ю.Соловей фракції БПП .. і знову “манна” небесна .. пригадав голосування цього обранця Снятинщини у ВР .. переглянув його декларацію і тут же був ВИКЛЮЧЕНИЙ з групи .. та будь-ласка ..але ж там задекларовано ДЛЯ ВСІХ Снятинців . якщо це ЗАКРИТИЙ клуб партії БПП .. яка привела Україну до КРАХУ .і деп. Соловей .. мав би ЗВІТУВАТИ перед. виборцями за такі “досягнення “. а ні знову ОБІЦЯНКИ … ШАНОВНІ будьте ПИЛЬНІ . технологія олігархічної влади 26 років ВБИВАЄ майбутнє Наше .. Дітей і Онуків …

    .. на додаток Декларація депутата-мілліонера Ю.Соловей ..https://declarations.com.ua/declaration/chesno_2395

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*