середа , 30.11.2022

Франківський актор з’явиться у ролі мільйонера в новому телесеріалі “Обручка з рубіном”

У вівторок, 2 січня, на телеканалі «Україна» відбудеться довгоочікувана прем’єра 95-серійної картини власного виробництва «Обручка з рубіном». Україномовний серіал за сценарієм Тетяни Гнєдаш виходитиме у будні о 18:00.

За сюжетом стрічки, Аня (Дарія Баріхашвілі) та Яна (Марія Пустова) прямували з Черкас до Києва. Аня готувалася вийти заміж за молодого мільйонера Дениса Добровольського, якого грає івано-франківський актор Роман Луцький і їхала на репетицію весілля, а Яна мріяла стати популярною ведучою і поспішала на кастинг телешоу.

Однак життя дівчат кардинально міняє автомобільна аварія, пише kanalukraina.tv

Для своїх глядачів телеканал «Україна» приготував сюрприз – в «Обручці з рубіном» зіграє справжня легенда українського кінематографу, народна артистка Ада Роговцева. Ада Миколаївна втілить роль Катерини – берегині сімейного вогнища роду Добровольських.

«Катерина вболіває всією душею за свою сім’ю – сина, невістку, внуків, – розповідає Ада Миколаївна про свою героїню. – Ця роль сама вибрала мене. Можливість виходити на знімальний майданчик, спілкуватися з колегами-артистами та брати участь у творчому процесі дуже цінно».

У серіалі також знялися актори Олексій Нагрудний, Олександр Гетьманський, Дмитро Оскін, Леся Островська, Оксана Архангельська, Віталій Іванченко, Олена Узлюк і багато інших.

Спеціально для зйомок «Обручки з рубіном» в павільйонах компанії Front Cinema в Києві відтворили основні локації фільму: помешкання головних героїв, робочі кабінети на силікатному заводі, де працюють Аня і її наречений Денис, вареничну, яка належить мамі сестер, лікарню з безліччю палат і операційних, а також цілий телеканал «Мрія ТБ».

Нагадаємо, в основі сюжету багатосерійної картини – історія двох сестер Ані та Яни, звичне життя яких в одну мить трагічно перекреслює автомобільна аварія. Усупереч невтішним прогнозам лікарів, після автокатастрофи обидві дівчини вижили, але впали в кому. Через серйозні ушкодження їхні обличчя пошматувало склом – ані лікарі, ані родичі так і не відрізнили, хто з сестер Яна, а хто – Аня. Вирішальну роль відіграла обручка з рубіном Ані, яка за фатальним збігом обставин у момент ДТП була на безіменному пальці Яни. Сестер переплутали. Дівчатам доведеться пройти довгий шлях, аби повернути самих себе та своє життя.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*