неділя , 10.12.2023

У Франківську патрульні спіймали нетверезу 17-річну дівчину, яка була за кермом “Мітсубісі”

Близько 22-ї години 3 січня на вулиці Кераміків екіпаж патрульної поліції зупинив автомобіль Mitsubishi Carisma.

Коли поліцейські підійшли до автомобіля, то помітили, як дівчина-водій безуспішно намагається пересіти на пасажирське сидіння.

Такі дії водійки викликали підозру у патрульних. Проте дівчина намагалася переконати, що не керувала автомобілем. Мовляв, вона лише пасажир, а за кермом опинилася тому, що водійські двері легше відчиняються, ніж пасажирські.

Виявилося, що керувала автомобілем 17-річна дівчина, у крові якої виявили 0,74 проміле алкоголю. На неповнолітню водійку патрульні склали протоколи за керування у стані алкогольного сп’яніння та керування без документів.

Та в салоні ще був власник автомобіля – 24-річний уродженець Івано-Франківської області. За передачу керування нетверезій дівчині на нього винесли постанову за ч. 2 ст. 126 КУпАП та склали адмінпротокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП, повідомляють у прес-службі патрульної поліції в Івано-Франківській області.

Один коментар

  1. Василь Пушко

    ДО ЯКИХ ПІР ТАК ІНЕРТНО БУДЕ ПРАЦЮВАТИ ТА ПОЛІЦІЯ?-чому лишень протоколи вміють складати.хоча і в цьому сумніваюсь…чому автомобіль на штрафплощадку не взято,де гарантія,що вказана соплячка не задавить твого,мого,іншого родича…

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*