вівторок , 29.11.2022

Тягнибок наказав своїм побратимам підтримати у Франківську скандальне кафе “Чебуреки”

У четвер, 11 січня, виконавчий комітет міської ради погодив облаштування всесезонних торгових майданчиків.

Зокрема, всесезонний торговий майданчик площею 67,95 м2 на вул. Юліана Целевича, 34/а, поруч торгового закладу «Каштан» (в межах власної земельної ділянки) з 11.01.2018 року по 31.12.2020 року.

Окрім того, погодили також облаштування майданчика площею 70,0 м2 на вул. Дністровській, 3 поруч кафе «Чебуреки» з 12.01.2018 року по 31.12.2020 року, але не пізніше початку виконання благоустрою прилеглої території. Цього разу ніхто не мав зауважень до проекту рішення.

Нагадаємо, що 8 квітня 2016 року через майданчик поруч кафе “Чебуреки” виник скандал. Член виконкому Вадим Войтик зауважив, що літник два місяці функціонував незаконно. Однак заступник міського голови Олексій Кайда розповів, що підприємець Дорожківський допомагав атовцям і багато разів їздив у зону АТО.

Зрештою виник скандал, крапку у якому поставив міський голова, який зізнався, що змушений проголосувати за літник, бо так сказав йому лідер “Свободи” Олег Тягнибок.

«Я змушений голосувати за це рішення, бо в мене є керівництво партії, яке мене делегувало. Тому в мене є особисте доручення від Олега Тягнибока голосувати за це рішення. Бо цей підприємець підтримував у важкі часи «Карпатську Січ». Я прошу зараз це не коментувати», – зазначив тоді мер.

Джерело: “Галицький Кореспондент”

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*